תמיכה ואחריות​

אחריות מלאה

האחריות היא הבטחה של היצרן והיבואן לתקן או להחליף מוצר על פי שיקולם הבלעדי, ובהתאם לנסיבות, אם יש פגמים או תקלות במוצר תוך תקופה מוגדרת אשר נבאו במהלך שימוש תקין וסביר במוצר תוך שמירה על עקרונות התחזוקה הרלוונטיים ובתדירות הנדרשת לשמירה על מצב מוצר תקין. חשוב לעיין בתעודת האחריות כדי להבין מה היא מכסה, לרבות מגבלות או חריגות, ואת הצעדים שיש לנקוט כדי לפתוח קריאת שירות. אנו בזהבי סחר עושים את מירב המאמצים לתת את השירות הטוב ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר. בכדי לספק את השירות המהיר והטוב ביותר, נדרש הלקוח להמציא חשבונית רכישה מקורית אשר מאשרת את הימצאות המוצר במסגרת תוקף האחריות ולשלוח סרטונים או תמונות בכדי שהטכנאים שלנו יוכלו לאתר את הבעיה באופן מקצועי מבעוד מועד. בקשה אחת לנו מכם הלקוחות, היצמדו להוראות התחזוקה אשר מגיעים עם המוצר שרכשתם והימנעו לחלוטין משימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים, לרבות אקונומיקה, גם אם מצוין על חומרי הניקוי כי ניתן לנקות איתם ברזים, זאת מכיוון שהחברה אשר ממליצה לשימוש בחומר לעולם לא תיקח אחריות על פגמים שיווצרו. אנו ממליצים להתקין סנן אבנית ובכך להקל על הליך ותדירות הניקיון השוטף.

תהליך ייצור מבוקר - אחריות

פתרון תקלות נפוצות

 1. מעדן הזרם בקצה הברז: יש לפתוח את מעדן הזרם שהוא בעצם המסנן אשר נמצא בקצה הפייה ולנקות היטב. פתיחת מעדן הזרם תתבצע על ידי מפתח פלסטיק ייעודי שהגיע עם הברז (אם ישנן “שיניים” בתחתית מעדן הזרם או על ידי סיבוב נגד כיוון השעון של בית מעדן הזרם, תלוי בדגם של הברז). החזרת מעדן הזרם תהיה הפוכה לאופן פירוקו.
  ניקוי מעדן הזרם יתבצע ב-2 שלבים:
    בשלב הראשון: יש לשטוף את המסנן תחת זרם מים תוך ניקוי שאריות האבנים הקטנות והלכלוך שהצטבר, ניתן להיעזר במברשת שיניים ישנה לצורך הפעולה.
    בשלב השני: להשרות את המסנן (רכיב הפלסטיק) בחומץ 5% או במסיר אבנית למשך כחצי שעה ולאחר מכן לשטוף תחת זרם מים.

   

 2. צינורות: בברזים אשר מחוברים לתשתית המים של הבית בעזרת צינורות (ברז פרח לכיור רחצה, ברז מטבח וסוללה לאמבט מהרצפה), יש לבדוק האם ניתקע/הצטבר לכלוך בצינור שמונע מעבר מים תקין. את הבדיקה יש לבצע על ידי סגירת מקור המים ופירוק הצינורות שיוצאים מברזי הניל / נקודות המים.

   

 3. מנגנון הפעלה קרמי: כמוצא אחרון, לאחר ניסוי 2 השלבים הנ”ל ללא הצלחה, ככל הנראה יש לכלוך שתקוע במנגנון הקרמי. פתיחת המנגנון הקרמי תעשה רק לאחר סגירת מקור המים. מומלץ להיעזר באיש מקצוע לצורך ביצוע הפעולה. יש לפרק את ידית ההפעלה, מאחוריה ממוקם המנגנון. לאחר הוצאת המנגנון, יש לוודא שבית המנגנון בתוך הברז נקי מאבנים וכן המנגנון עצמו נקי. אם לא נקי, יש לנקות את המנגנון מבחוץ ואת החורים של כניסת ויציאת המים. יש להחזיר באופן הפוך לפירוק המנגנון.  
 1. מדובר בלכלוך במעדן הזרם: יש לפתוח את מעדן הזרם (המסננת) אשר נמצא בקצה הפייה ולנקותו. פתיחת מעדן הזרם תתבצע על ידי מפתח פלסטיק ייעודי שהגיע עם הברז (אם ישנן “שיניים” בתחתית מעדן הזרם או על ידי סיבוב נגד כיוון השעון של בית מעדן הזרם, תלוי בדגם של הברז). החזרת מעדן הזרם תהיה הפוכה לאופן פירוקו.
  ניקוי מעדן הזרם יתבצע ב-2 שלבים:
    שלב ראשון: שטיפה תחת זרם מים תוך ניקוי שאריות האבנים הקטנות והלכלוך שהצטבר, ניתן להיעזר במברשת שיניים ישנה.
    שלב שני: השריית מעדן הזרם בלבד (רכיב הפלסטיק) בחומץ 5% או במסיר אבנית למשך כחצי שעה ולאחר מכן לשטוף תחת זרם מים.
 1. יש לנקות על ידי חומץ 5% בעזרת מטלית רכה עם כיוון ההברשה. ניתן גם להיעזר במברשת שיניים ישנה תוך הקפדה על כיוון ההברשה.
 2. לכתמים עקשנים יותר, ניתן לנקות בעזרת ספריי קצף לניקוי נירוסטה מבית 3M, בעזרת מטלית רכה ו/או מברשת שיניים תוך הקפדה על כיוון ההברשה. ספריי זה מיועד גם לשמירה על הגימור לאורך זמן.
 3. לכתמים קשים ביותר, ניתן להשתמש במשחה לניקוי מתכות בשם “פיק PEEK” מבית יעקבי, על פי הוראות היצרן תוך הקפדה על כיוון ההברשה.


יש להקפיד ולנקות את הכתמים הללו עם היווצרותם, אחרת תפוג האחריות כתוצאה מהזנחה.

יש לנקות על ידי חומץ 5% מדולל עם 50% מים חמים (לא רותחים!) בעזרת מטלית רכה עם כיוון ההברשה.

 1. ככל הנראה נתקע לכלוך במזלף. יש לפרק את המזלף מהצינור. לתת לו כמה מכות חלשות בתחתית היכן שנמצאת ההברגה לחיבור לצינור על מנת שהלכלוך ייצא, תוך לחיצה על הכפתור.
 2. אם הכפתור עדיין לא השתחרר, יש להשרות את המזלף בחומץ 5% מדולל עם מים חמים (לא רותחים!) למשך 10 דקות, לחברו בחזרה לצינור, להזרים מים ולנסות להחליף מצבים.

יש לפנות לחנות ממנה רכשת את האינטרפוץ ולרכוש ערכת מאריך בהתאם לדגם של האינטרפוץ אותו רכשת. יש לשים לב שהמאריך הינו באורך של 2 ס”מ. במידה ויש צורך ביותר מזה, יש לדרוש ממי שהתקין את האינטרפוץ להתקינו מחדש כך שלא יהיה שתול עמוק מדי.

הרוזטה שמגיעה עם הערכה הינה 6 ס”מ. במידה והמתקין ביצע חור גדול מדי, קיימת רוזטה בקוטר של 9 ס”מ אותה ניתן לרכוש מהחנות בה רכשת את הברזים. לא ניתן להזדכות על הרוזטה שמגיע בערכה המקורית.

יש למקם את המשקולת 5 ס”מ במעלה הצינור שמחובר בין הברז לפייה בצד שעולה לפייה.

יש לפרק את סטיק שמוברג לידית עצמה. מתחת לסטיק ישנו בורג אלן. יש לחזק את בורג האלן ולהבריג חזרה את הסטיק.

ככל הנראה הסבון התייבש בתוך הסבוניה. יש להוציא את ראש הסבוניה בלבד עם הצינורית ולהריץ מים חמים מהברז דרך הצינורית כשהסבוניה הפוכה למשך דקה תוך כדי פימפום הסבוניה.

יש להקפיד לנקות בתכיפות את פטמות הסיליקון על ידי לחיצה עדינה עליהן תוך כדי זרימת המים במקלחת. הלחיצה מפוררת את האבנית שהתייבשה בפטמה והזרם יחלץ את הלכלוך החוצה.

הסרת אבנית מומלצת על ידי ניקוי עם חומץ 5% לבישול מדולל 50% עם מים.
על מנת לשמור על מראה המוצר, יש להימנע לחלוטין משימוש בספוגיות פלא, סקוצ’ים ומטליות שאינן רכות, שימוש בכימיקלים וחומצות למיניהן וכן להקפיד על ייבוש המוצרים מכתמי מים.
כמו כן, מומלץ ליישם מדי פעם על גימור הנירוסטה בלבד ספריי לניקוי והברקת נירוסטה מבית 3M על מנת למנוע התייבשות של מים על המוצרים. יש להיצמד להוראות היצרן של הספריי. במידה ונתגלו כתמים חומים על גבי גימור הנירוסטה בלבד, מומלץ להשתמש בהקדם במשחה לניקוי נירוסטה ומתכות מבית יעקבי בשם פיק PEEK, על פי הוראות היצרן.
מוצרי הנירוסטה שלנו הינם בעלי רמת גימור גבוהה וחלקה גם בתוך המוצר עצמו. הסיבה לכך טמונה בתהליך הייצור המוקפד של מוצרינו ובא לידי ביטוי במניעת הצמדות והתרבות של בקטריות אשר היו קיימות במידה ופנים המוצר היה מחוספס (כמו ברזי פליז לדוגמה).

אנו מקפידים על מספר בקרות איכות במהלך תהליך הייצור, בנוסף לבקרת איכות מוקפדת ויסודית בתום תהליך הייצור.
עובדות אלו מבטיחות ללקוח להנות ממוצרים מושלמים לאורך זמן וללא תקלות.

דילוג לתוכן