אודות

אודות זהבי סחר

סיפור של חדשנות, נחישות ואיכות בלתי מתפשרת. זהו סיפור על זהבי, מגדלור של מצוינות בתחום הברזים והכלים הסניטריים.

בעידן שבו השוק מוצף במוצרים בינוניים, זהבי מתייצבת כחומה בצורה, ומספקת בעקביות איכות מעולה. כל ברז, כל כלי, הם עדות למורשת גאה של אומנות, מעוצבים תוך הקפדה על הפרטים, ונועדו להחזיק מעמד.

חשבו על הברז הצנוע. הוא יותר מסתם חפץ. הוא סמל של ציוויליזציה, עדות לתחכום האנושי. כשאתם מסובבים את הידית של ברז זהבי, אתם לא רק משחררים זרם מים. אתם נכנסים למאגר של מסירות, של עשרות שנות ניסיון, וחיפוש בלתי נלאה אחר השלמות. כל סיבוב, כל טיפה, הם עדות לאיכות הבלתי מתפשרת שזהבי סחר בע”מ מביאה לידי ביטוי.

עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום הברזים. הוקמה זהבי סחר בשנת 2013 עם חזון להציע לשוק הישראלי קולקציה מגוונת של מוצרים איכותיים ומעוצבים למטבח ולאמבט.

זהבי הינה היבואנית הבלעדית של מספר מותגים לרבות ניקולאצי איטליה (מפעל בוטיק המתמחה בייצור ברזים ואביזרים יוקרתיים מפליז בעבודת יד בשילוב מגוון רחב של גימורים) וקולקציית ברזי נירוסטה ZT למטבח ולאמבט העומדים בתקנים המחמירים בעולם. בין מוצרינו נמנים ברזים, כיורים, ערכות מקלחת, אביזרי אמבט ועוד.

זהבי היא יותר מספקית של מוצרים איכותיים. היא התגלמות הרוח הגלובלית של המסחר והשיתוף פעולה. על ידי מיזוג הברזים המשובחים ביותר עם הכלים הסניטריים הטובים ביותר, זהבי סחר בע”מ מקשרת בין תרבויות, מאחדת יבשות ומדגימה את היופי של שיתוף פעולה עולמי. אז בואו נכבד את זהבי סחר בע”מ לא רק על המוצרים המעולים שהם מספקים, אלא גם על המחויבות הבלתי מתפשרת שלהם למצוינות, המחויבות שלהם לאיכות והדגמת הכוח של שיתוף פעולה בינלאומי.

אודות זהבי סחר
דילוג לתוכן